школа3
школа3

press to zoom
Підготовкуа
Підготовкуа

press to zoom

press to zoom
школа3
школа3

press to zoom
1/5

STEAM-освіта, що це?

Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти.
Вона охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).

STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань.
Цікавим є те, що під час
STEAM-уроків в центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно вирішити.
Учні ж вчаться вирішувати це практичне завдання шляхом проб і помилок, а не вивчають "суху" теоретичну частину.

STEAM-освіта дозволяє вчителям наочніше пояснювати необхідний матеріал, тому що поруч з теорією діти відразу бачать як це виглядає в реальному житті.
STEAM-підхід дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтоване мислення.
Це дає впевненість батькам у майбутньому їхніх дітей, адже після застосування
STEAM-викладання діти матимуть глибоке розуміння як жити у сучасному динамічному світі.

Бесіда з нашими вихованцями на тему: 
"Вибухонебезпечні предмети".

Через бойові дії у різних регіонах України зросли загрози від вибухонебезпечних предметів. Найчастіше жертвами таких розкиданих предметів стають діти. Часто вони навіть не усвідомлюють небезпеку, яку становлять ці предмети, а тому так важливо навчити дітей правил безпечної поведінки з цими вибуховими предметами. Дуже важливо пояснювати дітям, що крім вибухонебезпечних предметів, таких як різні види снарядів та мін, є ще предмети, які замасковані під речі щоденного вжитку. Важливо навчати малечу заходів безпеки та пояснювати, що у разі виявлення підозрілого та «незрозумілого» предмета - заборонено його торкатися. Тому, з метою запобігання нещасних випадків в ПЗО КПШ "Планета дитинства" було запрошено старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Дніпровського УП ГУ МП у м. Києві старшого лейтенанта поліції Тютюник Інну Петрівну, яка провела цікаву бесіду з нашими вихованцями на тему: «Вибухонебезпечні предмети. Правила поведінки у побуті». Висловлюємо велику подяку Інні Петрівні за цікаву та змістовну розповідь! Будьте пильними до своїх діток! Та все буде Україна!!!

День народження

Ми впевнені, що дитинство не можна поставити на «STOP»… Діти повинні спілкуватися, розвиватися, розважатися та радіти життю! Ми намагаємося в цьому їм допомогти в такий складний час… На нашу думку – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО виглядає саме так!!! Приєднуйтесь! Все буде Україна!💛💙

Благодійний ярмарок в підтримку ЗСУ

В ПЗО КПШ «Планета дитинства» наші дітки за допомогою батьків та вихователів провели ярмарок, на якому всі бажаючі змогли придбати собі сувеніри, поробки, прикраси, смаколики - виготовлені нашими вихованцями.
Всі кошти, отримані за покупки, будуть надіслані на потреби ЗСУ! Перемога буде за нами!
Все буде Україна!!!

Новини з нашої сторінки у Facebook