top of page

 Екскурсія у Пирогово

Не лише уроки, а й захоплюючі подорожі в унікальне місце, де протягом дня можна побувати на Поліссі, Придністров’ї і Карпатах, буквально зсередини побачити життя українців 17-20 століття, доторкнутися до предметів побуту того часу.
Екскурсія, під час якої наші вихованці побачили та дізналися, як жили наші предки на Поліссі, Слобажанщині, Наддніпрянщині та Карпатах. А також познайомились з культурою, традиціями і побутом українців. Приєднуйтесь!!!

 1 вересня
Після літніх канікул школярі з нетерпінням чекають 1 вересня, а особливо першачки, тому що це особливий день кожної сім'ї!!! Цього дня розпочинається новий навчальний рік - у школярів та дошкільників, а у батьків та вчителів починається новий період у житті!!! Цей день ясним промінчиком постукав у вікна всіх наших вихованців, запрошуючи їх до нашого закладу. Він розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками. А першокласники на своєму першому уроці провели спільний проект "Дякуємо ЗСУ, що йдемо до школи! Ваш подвиг не забудемо ніколи!"

День Незалежності

Хай живе Україна незалежна та сильна,
Золотисте колосся нехай шелестить,
Для вас привітання із Днем Незалежності,
Із вільним козацьким вітром летить!

Літній табір 2023

Літо - найулюбленіша пора для дітлахів, яку вони чекають з нетерпінням, щоб зібрати речі і поринути в атмосферу з різноманітними розвагами, комфортними умовами перебування та якісним збалансованим харчуванням. Літній табір для дітей - це місце, де дитина отримує яскраві враження, нових друзів, приємні спогади та позитивні емоції після відпочинку. Ви ще досі не вирішили до якого саме літнього табору відправити дитину? Приєднуйтесь!