top of page
школа3
школа3

press to zoom
Підготовкуа
Підготовкуа

press to zoom

press to zoom
школа3
школа3

press to zoom
1/5

Сенсорна кімната

У нашому чудовому закладі є незвичайне, чарівне місце - сенсорна кімната. Це простір психологічного розвантаження та розвитку малечі, що дарує щоразу купу позитивних емоцій, знижує рівень тривожності.
Разом з психологом, діти знайомляться з розвивальним простором, спеціально підібрані  розвиваючи та сенсорні іграшки не залишать байдужим жодну дитину. Такі іграшки розвивають мислення, увагу, сенсорно-моторний розвиток. Розвиток дрібної моторики - головний розвиваючий  інструмент, який закладає основу розвитку вищих психічних функцій, тому у сенсорній кімнаті так багато таких іграшок. Супроводжується заняття спеціально підібраною, заспокійливою музикою.
Басейн з підсвіткою розслабляє, дає приємні відчуття, сухий душ з дощику - це куточок безпеки та казковості, в ньому можно сховатися так, що тебе ніхто не бачить, а ти бачиш усіх)) Пісочниця для анімації - потужній інструмент для розвитку творчості, кожна дитина обов'язково хоче намалювати щось, помилуватися результатом. Масажні килимки - цікаві тактильні стимули, діти люблять визначати найприємніші на дотик, а користь від масажу ніжок та профілактика плоскостопості - приємний додаток.
Сенсорна кімната може бути темною, де чарівні ліхтарики-зайчики можна зловити кожному у долоньку, казкова магічна  куля що світиться блискавками, - викликає інтерес всіх дітлахів.

Новий рік

Новий рік – це час подарунків, сюрпризів, веселощів! Час – коли довкола панує добра магія і казка! Наші діти з нетерпінням очікували на свято і зустрічали його з надзвичайним захопленням! Адже з ним пов’язано багато приємно-хвилюючих моментів — прихід Св. Миколая, запалювання ялинки, вручення подарунків, присутність гостей!!!

Ебру

Ебру -  є особливою технікою малювання, коли замість звичайного паперу використовується вода. Вона передбачає створення візерунків на воді і подальше їх перенесення на будь-яку поверхню.
У підсумку малюнки виходять украй цікавими і красивими, а повторити їх практично неможливо. Малювати на воді буде цікаво всім, незалежно від віку. Цей оригінальний спосіб дозволяє зайняти маленького непосиду на кілька годин. Крім того, за допомогою такої техніки можна розвивати уяву і творчі навички, а це дуже важливо для кожного малюка! Наші вихованці в заворожуючому настрої створювали свої шедеври! Приєднуйтесь!

Різдво Христове

«Мороз тріщить, і віхола мете, а на порозі в нас – Різдво святе!»
Одне з найкрасивіших зимових свят - Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.  Проведення різдвяних свят дає   можливість усім відчути дотик різдвяного дива і краще ознайомитися з українськими традиціями. Ці дні осяяні світлом Різдва, стають таємничими, чарівними й казковими, а діти й дорослі вірять в дива і здійснення бажань!
Щоб свято Різдва надовго запам'яталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло вихователі разом з дітьми створювали власноруч різдвяний вертеп. Діти із захопленням слухали розповіді вихователів про народження Іісуса Христа. Особливий інтерес викликала у дітей Різдвяна зірка, яку кожен хотів потримати у руках. Метою проведення свята є формування пізнавального інтересу діток до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному!