top of page

День вишиванки

День вишиванки — особливе свято в Україні! Українці вдягають традиційні вишиванки для виявлення гордості за свою національну культуру. День вишиванки спонукає до єдності і культурного відродження українського народу. Вишиванка — традиційний український одяг і разом з тим національний символ! У День вишиванки кожен, хто хоче підкреслити своє українське походження, а також просто підтримати Україну, може одягнути вишиванку!

День Матері

Слово «мама» - одне з найдавніших на Землі. Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас! Вона завжди перебуває поряд - під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам! В цей день прийнято не лише дарувати подарунки своїм матерям, але й вітати за допомогою теплих слів!!!

День Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання людей планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
   Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем. 
Ми прагнули збагатити знання наших вихованців про планету на якій ми живемо, навчити сортувати сміття та стати більш свідомими у понятті охорони навколишнього середовища, бо “Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!!!”.