top of page

Новий рік

Новий рік – це час подарунків, сюрпризів, веселощів! Час – коли довкола панує добра магія і казка! Наші діти з нетерпінням очікували на свято і зустрічали його з надзвичайним захопленням! Адже з ним пов’язано багато приємно-хвилюючих моментів — прихід Св. Миколая, запалювання ялинки, вручення подарунків, присутність гостей!!!

Сенсорна кімната

У нашому чудовому закладі є незвичайне, чарівне місце - сенсорна кімната. Це простір психологічного розвантаження та розвитку малечі, що дарує щоразу купу позитивних емоцій, знижує рівень тривожності.
Разом з психологом, діти знайомляться з розвивальним простором, спеціально підібрані  розвиваючи та сенсорні іграшки не залишать байдужим жодну дитину. Такі іграшки розвивають мислення, увагу, сенсорно-моторний розвиток. Розвиток дрібної моторики - головний розвиваючий  інструмент, який закладає основу розвитку вищих психічних функцій, тому у сенсорній кімнаті так багато таких іграшок. Супроводжується заняття спеціально підібраною, заспокійливою музикою.
Басейн з підсвіткою розслабляє, дає приємні відчуття, сухий душ з дощику - це куточок безпеки та казковості, в ньому можно сховатися так, що тебе ніхто не бачить, а ти бачиш усіх)) Пісочниця для анімації - потужній інструмент для розвитку творчості, кожна дитина обов'язково хоче намалювати щось, помилуватися результатом. Масажні килимки - цікаві тактильні стимули, діти люблять визначати найприємніші на дотик, а користь від масажу ніжок та профілактика плоскостопості - приємний додаток.
Сенсорна кімната може бути темною, де чарівні ліхтарики-зайчики можна зловити кожному у долоньку, казкова магічна  куля що світиться блискавками, - викликає інтерес всіх дітлахів.

Зима - дуже гарна і весела пора року

Сніг кружляє надворі, це на радість дітворі!!!! Зима - дуже гарна і весела пора року, особливо, коли лежить сніг. Сніг – це найголовніше явище взимку, можна стільки різноманітних ігор вигадати! Недаремно діти так люблять зимові прогулянки! Ось і дітки нашого закладу дуже полюбляють зимові прогулянки… Це купа неймовірно позитивних емоцій)))!!! Зимові забави проходять дуже весело. Дітвора із задоволенням катається на санках, грають в сніжки, працюють вправно лопатами, розчищаючи сніг, роблять різноманітні експерименти! Оченята дітей світяться радістю від зимових ігор на свіжому повітрі!!! Приєднуйтесь!

Ранок осінь 2022

Підходить до свого завершення чарівна осінь. Поступово передає свої права у володіння зими. Тому хочеться ще раз пригадати чарівні виступи наших вихованців, тому, як, Осінь навчила малят бути щирими та щедрими, дарувати одне одному добрий настрій, позитивні незабутні емоції.

День української писемності та мови

Сьогодні українці борються за свою незалежність і право говорити в своїй країні рідною мовою! Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Тому, ми, дорослі, намагаємося донести до нашого підростаючого покоління всю красу нашої рідної мови! Тому, як   «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ!»